CZ | PL | EN
URBiS UX2.1
Porovnání
Skladem

Motor a ovládání

UX2 je zcela nový model dětské elektrokoloběžky. Má pevnou konstrukci a atraktivní design, který je možné ještě vylepšit sadou přiložených samolepek. Nový motor s výkonem 150W sveze jezdce o hmotnosti do 50kg rychlostí až 14 km/h. E-koloběžka je vybavena ovládacím panelem s barevným displejem a akcelerátorem na řídítkách. Na ovládacím panelu lze volit z 3 rychlostních módů (6 km/h, 9 km/h a 14 km/h). Nachází se zde také tlačítko na zapnutí a vypnutí světelného LED RGB pásků, které jsou umístěny po stranách nášlapné desky.

 

Dojezd

Díky baterii o kapacitě 2Ah dojede koloběžka cca 10km +-2km. Často se uvádí dojezd za optimálních podmínek, které však v reálném provozu neexistují a skutečný dojezd je velmi často podstatně menší. Proto uvádíme dojezd u každé koloběžky v rozmezí několika km. Reálný dojezd koloběžky ovlivňuje: hmotnost řidiče, způsob jízdy, profil tratě, rychlost, odpor vzduchu a další.

 

 

Skladnost

Koloběžka se skládá pomocí jednoduchého a ověřeného mechanismu a je vyrobena z lehkých materiálů, což umožňuje jednoduchou a bezprobmémovou skladnost a manipulaci.