CZ | PL | EN
URBiS U8
Porovnání
Skladem

Jízdní vlastnosti

Bezstarostnou jízdu zajišťují 10x2,5“ bezdušové pneumatiky, které nikdy nepropíchnete a překonávání překážek je snadnější díky jejich velkému průměru. Stabilitě na vozovce pomáhá i větší šířka pneumatiky. Přední i zadní vidlice jsou odpružené pro pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu. Zadní blatník je vyztužen pro eliminaci únavového zlomu a nepříjemného zvuku při přejíždění nerovností.

 

Dojezd

Koloběžka disponuje 12,8 Ah baterií (461 Wh) s kvalitními články spolupracující s BMS, která zajišťuje reálný dojezd 30 km + - 5 km v závislosti na hmotnosti a velikosti jezdce, povětrnostních podmínkách, kvalitě povrchu, venkovní teplotě atd.

 

 

Motor

Motor s výkonem 500W se nachází na zadním kole, má slušný zátah při akceleraci a nezalekne se větších městských kopců! Potěší přítomnost tempomatu.

 

Brzdy

Tato e-koloběžka kombinuje 3 způsoby brzdění: elektronický, bubnový a kotoučový. V předním kole je umístěna bubnová brzda, jejíž brzdný účinek je snadno nastavitelný pomocí matice bez nutnosti použít nářadí. O brzdění zadního kola se stará kotoučová brzda s kvalitními třmeny v kombinaci s elektronickou brzdou motoru.